Bekijk ook
Noor van der Brugge, Chantal Breukers en Beth Namenwirth in het Tuinatelier
Sinds 1 november werken Noor van der Brugge, Chantal Breukers en Beth Namenwirth in het Tuinatelier van het K.F. Hein Fonds aan de Maliesingel. De drie kunstenaars kennen elkaar al lang, maar werken voor het eerst voor een langere periode samen.
Lees meer over Noor van der Brugge, Chantal Breukers en Beth Namenwirth in het TuinatelierIsabelle Zumbrink in het Tuinatelier
Van 1 augustus tot 1 november werkte fotograaf Isabelle Zumbrink in het tuinatelier en onderzocht in haar fotografische project ‘Reach beyond my skin’ de verbintenis tussen haar lichaam, de natuur en (zelf)reflectie. Vier vragen aan Isabelle.
Lees meer over Isabelle Zumbrink in het TuinatelierHeleen Mineur Blog #1
De Utrechtse multidisciplinaire kunstenaar Heleen Mineur won de K.F. Hein Stipendium 2024 vanwege haar diepgaande onderzoeksvoorstel over de historie en beeldvorming van mensen met een bipolaire stoornis.
Lees meer over Heleen Mineur Blog #1